עוצמת האור בתוככם

האנרגיות שלכם ירודות וקשה לכם להרים את עצמכם??

אתם חשים לבדות?חרדים מדוכאים ועמוסים?? ואינכם יודעים באיזה דרך לנקוט בכדי לעזור ולמנף את עצמכם??

מרגישים שהעולם מסביבכם קורס ומשתוקקים לקבל גלגל הצלה לעזור ולמנף את עצמכם?
להוציא אתכם מהסיטואציה בה אתם נמצאים?

שלום לכם
נעים להכיר
שמי אוריאל ממשאלת לב מתקשר.מאמן רוחני נומרולוג ומאסטר אנרגטי לחישה ואיבחון ובא לתת לך מענה ממקום אינטואיטיבי רוחני מכיל ואמפתי עם יכולת חישה וחוויה להאיר דרכך לאיזון הבנות והשגות מתוכך.
ממודע לתת מודע בייעוץ איבחון וחישה בתיקשור, נומרולוגיה, קבלה וקלפי מסר לאתגרי ומסע החיים ועד טיהור מעין הרע חסימה ואנרגיה רעה והעצמה בעוצמות אור מהיקום/מהבורא על ידי הילינג  ,דמיון מודרך,תטא הילינג וקבלה וחיבור על ידי שיטות שפיתחתי ומסרים בכדי לתת לך את המענה בהשתדלות טהורה מהמקום שאת נמצאת אם בפגישה או בייעוץ טלפוני ועד טיפול אנרגיה והעצמה מקרוב או מרחוק ,עוצמתיים וממוקדים למענך.

כל אחד מאיתנו שונה פיזית ,אמוציונאלית,מנטלית ואינטואיטיבית ואנו פה בכדי לממש ייעודנו וחיינו מתוך הפוטנציאל הטמון בנו לדרך האישית הפרטית שלנו,
עם זאת האתגרים לפעמים לא פשוטים ואנו חווים:

לבדות עם כל העידן התקשורתי והווירטואלי והאפליקציות וההודעות והצאטים וכל השפע מכל וכל החומרי שמאוגד לחיבור למסכים וכלים ,אנו כבני אדם עם חושים מרגישים את הלבדות גם עם אנשים.
את העובדה שכל רשת הנתונים הווירטואלית והקשר מרחוק ומערכות יחסים ואנו עדיין בחוויה לבד ביום יום ומרגישים את הנפרדות כי אין חיבור והרגשה בגוף האנרגטי.רין תכלית ומהות פנימית אולי ואין הרגשת האושר,שלמות,אמת ומשמעות מעבר למה שקיים ואיך להתגבר על זה ואת מי לשתף בכדי לעבור את זה?
מה הצעדים בשביל להרגיש,בחוויה אחדות וחיבור?מה התזמון ואיך לעשות זאת??

חרדה זהו המצב אשר מוביל בקלות לנפרדות לעומס והחמרת המצב בכל מצבי החיים אם זוגיות.לימודים.אתגרים כספיים ומהלכים בחיים באיזונים של הגוף והנפש אשר הגוף הנפש ומרכזי האנרגיה חווים את הלחץ,ההדחקה הפנימית וזה משתק לעשייה ולהתרחבות ,ההתמודדות הופכת להיות פנימית ללא ראייה רחבה.צורך של הישרדות פנימית.זה משליך על כל תחומי החיים כאשר זה משהו שנשאר כלוא בתוכך יותר ויותר הרי ההתמודדות הופכת להיות חמורה ומזיקה ומגדילה המטען ליצור נזק לגוף לנפש ולמרחב האנרגטי בתוכך וסביבך בכדי לקדם אותך לתובנה והבנות להתגברות וליציאה ממעגל זה בהשתדלות והכרה.

דיכאון מתפתח ומתרחב על ידי הרגשות שונות בהתמודדות במצבי החיים בתחומי הזוגיות.רגש.אהבה.קריירה,לימודים, חברה, מע יחסים, משפחה,ועוד שוגעות בביטחון העצמי וגורמות לאי בהירות מחשבתית ולהתנהלות פנימית של עצב,מצבי רוח,תיסכול ועצבים ואשר ללא שאיפה או מטרה והגשמה וראיית הנתיב ומהתנהלות פזיזה לחסום את עצמך ולא להתגבר על המכשול עי קבלת עזרה,מצוה מחוסר תקשורת או הכלה מסביבך.

נבראנו ובאנו לעולם הפיזי הזה בכדי להגיע לתובנות ,אורות,תוכן מידות,הגשמה ממקום מאוזן כאשר ביכולתנו לבחור להתחשל לברוא ולמגנט את חיינו לתודעה גבוהה יותר.

ביכולתך לבחור ולהכיר את עצמך מפעם לפעם מתקופה לתקופה להבין מה החוזקות ומהן המגרעות שלך כדי למנף את עצמך ליותר.
כן,כן, האור הוא עמוק בתוככם ואתם רק צריכים לבחור ולהעצים את עצמכם יותר.
להבין את עצמכם יותר ומשם להתרחב למעגל פנימי מואר ומועצם יותר.

הכל בא מהבחירה לרצות ולקדם עצמכם לאיזון ויותר.

להתנהל ממקום ממקום מאוזן רגשית שכלתנית ולהתנהל מאהבה לעצמך ולכלל.
להתנהל מהודייה על מה שקיים ולדעת שנבראנו אחד לשני ,כי יש לנו כל אחד בעת זו או אחרת ללמוד משהו מהאחר ולהתעלות לגדולה ותובנה פנימית.

הבחירה באור נוצרת מהרצון של כל אחד ואחד מאיתנו להבין את עצמנו ולשפוך אור ואיזון והעצמה לעצמנו,הכל עי רצוננו והשתדלותנו להאיר מבפנים למקום של אור ,אהבה,אחדות,שפע וביטחון איכפתיות ונתינה ממקום של ערך פנימי ולאחרים על ידי הגשמה אישית ולסביבה.

במקום החושך שאופף אותנו במחשבות טורדניות של לבדות ,דיכאון,חרדה ועומסים אם בפחד או אי התמודדות תמידית או בריחה.
כל מצב משפיע על הרובד הבריאותי הפיזי הנפשי והאנרגטי.יש ביכולתכם להבין הדברים עפ שמכם תאריך לידתכם ואתגרי החיים שלכם ולהיות מוארים בתודעת פנימית של שפע ולא חיסרון,התמודדות ולא בריחה. בכל הרבדים.

מי מאיתנו לא חווה את הבדידות,הדיכאון,והחרדה והעומס הרגשי והרצון להבנה פנימית עמוק יותר??

את הרצון לקבל תשובות ולעבור תהליך פנימי להרגיש חופשי ומוטען בחוזקות ולמגנט ולהיות מאושר ללא עומס מיותר בחיים??

להבין איך להתמודד איתם בבהירות מחשבה ולא ממקום של לבדות,עירפול,עצבות,חרדה ודיכאון ועומס אנרגטי?
לצאת אל החופש בתוככם בשלמות יותר והבנה עצמית גבוהה יותר?
אם אתם מבינים שהגיע הזמן להתנהל מהמקום הפנימי האמיתי והטהור המואר בתוככם אז הגעתם למקום הנכון אליי
ואין סתם בעולם..  .
מהרגע בבטן אימנו ועד היום ספגנו והכלנו מידע,אנרגיות,חוויות,סביבה,אופי ותאריך לידתנו ושמנו שבנו ועיצבו אישיותנו וחיינו.

משם התנהלנו כל אחד ואחת מאיתנו מהמקום על ידי הפוטנציאל האישי,הסביבתי והקארמתי עם הזמן,עם אתגרי חיינו התחשלנו והתמודדנו כל אחד על פי ראייתו והשקפתו.

העידן שאנו נמצאים מאד תקשורתי,עידן הרוח דלי פתוח רוחני וחשוף ומאידך משאיר אותנו כיחידים באתגרים.

האמונה והתקווה היא המפתח להצלחה יחד עם הפוטנציאל האישי שלנו ודבקות ועשייה עם איזון פנימי לגוף ולנפש מתוככם למגנט לשחרר ולבחור מתוכנו.

לצערי אנו עוברים אתגרים וצמתים בחיינו ומכל מיני סיבות אבל האור נראה זוהר באפילה ומוערך ומשם מגלים מי אנו,מגלים את עוצמתינו,ורצונותינו החזקים והתחשלותנו לתובנות נשגבות והארות בכדי להתנהל ממקום של תודעה והבנה גבוהים מהאגו לאור שבנו.

זהו ייעודי להאיר בהכוונה והעצמה מנתיב האור .
מודה על הזכות אמוכי אוריאל להיות למען ההארה בייעוץ,הכוונה,והארה בייעוץ טלפוני או בפגישה בתקשור נומרולוגיה וקבלה וקלפי מסר ועד לתהליכים פנימיים של אימון רוחני לשיתוף והגשמה והסרת עין הרע וחסימות ואנרגיות כבדות ולשחרר כל פחדים באנרגיות אור ולברוא למענכם מציאות ממנפת, מחוברת יותר מתוכך .
מוזמנים ליצור קשר 0543625161
משאלת לב אוריאל מאסטר אנרגטי לייעוץ הכוונה והעצמה מעוצמות היקום
0543625161

קישורים

אתר:www.heartwishuriel.com

קבלי מדריך בחירה באור ומדיטציית המלאכים מתנה::http://www.mylid.biz/heartwish/?page_id=851

צריכה מענה לעד 3 שאלות או טיפול אנרגטי מרחוק?כנסי:http://www.mylid.biz/heartwish/?page_id=1197

צרו קשר

כל הזכויות שמורות