בס”ד

הבהרה מאת משאלת לב-אוריאל ע.מ 03234349

הבהרה משפטית\הסכם

בין :משאלת לב-אוריאל ע.מ 032343949

לבין: הלקוח ו\או המטופל ו\או הרוכש ו\או המשתמש

הייעוץ ו\או הטיפולים ו\או המוצרים ו\או החומרים מיועדים לאנשים מבינים ומאמינים בלבד,כל הסגולות והמוצרים וכל תחום המיסטיקה והקבלה לא הוכח לעולם באופן מדעי בארץ ובעולם

לידיעה:המדע המודרני פוסל כל תחום המיסטיקה ולכן כל טיפול מיסטי ו\או אחר מכל סוג שהוא עלול להיכשל.אם אתה לא מאמין באמונה שלמה בי ו\או בקבלה ו\או במיסטיקה ו\או בטיפולים ו\או במוצרים אין להתייעץ ו\או לטפל ו\או לרכוש מוצרים בכלל.

דע כי כל טיפול מיסטי ו\או הילינג ו\או רייקי ו\או אחר לא מהווה תחליף לא לאבחון רפואי קונבנציונאלי  ו\או פסיכולוגי אלא משמש להפחתת מתחים והרפייה.מובהר בזאת שהמטפל העוסק אינו מאבחן מצבים וכן אינו רושם תרופות,אינו מבצע טיפול רפואי, אינו רושם חומרים אחרים ואינו מפריע לטיפול של איש רפואי מורשה.מומלץ לבקר אצל מומחה בריאותי מוסמך בשל כל בעייה פיסית ו\או פסיכולוגית שממנה הינך סובל\ת.

למען הסר ספק:חובה לדעת שיש סיכוי שהטיפול ייכשל  והתשלום ששולם לייעוץ ו\או טיפול ו\או אימון לא מותנה בתוצאות

רק רצון עז ואמונה של הלקוח יכולים לקדם אות לתוצאה הרצוייה בייעוץ ו\או בטיפול ו\או בתהליך.

הטיפול \האימון\הייעוץ שניתן מטעמי הוא ע”פ הידע האישי  הרחב שצברתי בלבד

 

הלקוח מוותר על כל טענה ו\או תביעה מכל מן וסוג כנגדי משאלת לב-אוריאל ע.מ 032343949.

ההתעסקות עם לקוחות הינה אנרגטית ושונה במהותה מלקוח ללקוח ולכן אין החזרת סחורה או החלפה של מוצרים לאחר שנלקחו(אין העברת אנרגיות מלקוח ללקוח)לכן אם יש ספק בקנייה אז נא לא לרכוש מוצרים ו\או חומרים.

למען הסר ספק:

אין לי כוחות על טבעיים מכל מן וסוג שהוא

אינני בעל השכלה רפואית,כימית,פיסיקלית וכול”

אין הבטחה של אחוזי הצלחה ולכן כל טיפול  וייעוץ רוחני או מיסטי הוא תהליך של מודעות עצמית ועלול להיכשל ואם יש בכם ספק אז נא אל תפנו,תרכשו ו\או תתייעצו

בכבוד רב:משאלת לב  אוריאל-להאיר לך את הדרך              הלקוח:_____________________

כל הזכויות שמורות