מכירים את האמירות האלה? “למי יש זמן לזה?! זה כבר יסתדר מעצמו, אני בטוח!” או למשל: “ככה החיים שלי, מאז ומעולם היה לי קשה. אני לא מכירה משהו אחר. חשבתי שכולם מרגישים כמוני, מה לא?!” ויש עוד אמירות כאלה או אחרות, שהמסר שלהן הוא דומה פחות או יותר. אנשים קמים בכל בוקר למצב מוכר של כבדות ושל קושי, ונושאים איתם יום אחר יום את הקשיים הללו. אז אולי הגיע הזמן לשנות כיוון ולהתחיל התחלה חדשה בעזרת ניקוי אנרגטי.

ניקוי אנרגטי למה זה בכלל חשוב?

הסיבות שבגללן כדאי לכם לחשוב כבר היום על ניקוי אנרגטי לעצמכם:

  • אנרגיה שלילית היא משא כבד מאוד. אנשים מנהלים חיים שלמים, שהם סוד של מסע, וסוחבים על עצמם את המשא הכבד הזה. תחשבו על אנרגיה שלילית כמו תיק ממש ממש כבד, שאיתו אתם פוגשים אנשים במהלך היום, צריכים להתמודד עם דברים חדשים, לפתור בעיות, להמשיך ולחייך לבוס, לגלות אמפתיה לאחרים ועוד, ואת כל זה אתם עושים כשתיק ממש כבד מונח על הכתפיים שלכם.

אז לא הגיע הזמן להניח אותו בצד? ניקוי אנרגטי על ידי אדם שמיומן לכך יעזור לכם להרפות מהמשא.

  • להכניס דברים חדשים וטובים לחיים שלכם – ניקוי אנרגטי יעזור לנתב את האנרגיות השליליות החוצה, ויכניס לחייכם אנרגיות טובות ומחודשות. פתאום יתאפשרו לכם הצלחות בחיים, שעד כה לא חשבתם שאפשריות. דברים שהיו “תקועים” יזרמו פתאום. תגיעו להישגים ולהצלחות.
  • בעזרת ניקוי אנרגטי תוכלו להתמודד עם התרחשויות בחייכם בצורה קלילה יותר, נעימה יותר ומחויכת יותר.
  • אנשים לעיתים חושבים שלטפל בעצמם זה דבר שיש בו מהאנוכיות. אבל חשוב לדעת שכשאתם מאושרים וקלילים, גם הקרובים שלכם נהנים מזה.
  • ועוד סיבה חשובה מאין כמוה… כי פשוט מגיע לכם להיות מאושרים.

טיפול אנרגטי אישי נעשה באמצעות דמיון מודרך, בעזרת ידע מעולם הקבלה, עבודה עם קריסטלים, קבלת מסרים ותקשור.

ניקוי אנרגטי מותאם אישית תוכלו לקבל אצלי מאסטר אנרגטי אוריאל  במשאלת לב – להאיר את הדרך. התקשרו, וכבר עשיתם את הצעד הראשון בחייכם החדשים: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות