התאמה זוגית לפי שמות פרטיים

“לא טוב היות אדם לבדו, אעשה לו עזר כנגדו”, כך נכתב מיד לאחר בריאת העולם בבראשית, פרק ב’, פסוק י”ח. לזוגיות יש משמעות רבה כבר בימי הבריאה, אחרי הכול בלעדיה לא הייתה המשכיות ולא היה סדר. היום בעולם המודרני מתקיימת הזוגיות בצורות שונות וחדשות, אבל לא משנה באיזה דרך, רובנו עדיין כמהים לקשר שיש בו שניים. זה בטבע שלנו.

וכך במהלך השנים אנחנו מכינים את עצמנו בתהליך התבגרות לקשר זוגי, באשר הוא. המשמעות שיש לרובנו לקשר זה מובילה למחשבה נוספת על התאמה זוגית לפי שמות פרטיים.

כיצד נעשית התאמה זוגית לפי שמות פרטיים?

אחת הדרכים המוצלחות לבדוק התאמה זוגית לפי שמות פרטיים היא בעזרת נומרולוגיה קבלית. מומחים בתחום הייעוץ הרוחני מקבלים את המידע על שני בני הזוג, ובכלל זה שמותיהם  ותאריכי הלידה של כל אחד מהם, ויוצרים מפה זוגית מתוך תורה עתיקת יומין – הקבלה הנומרולוגית.

בפרישת מפה זוגית על פי הנומרולוגיה הקבלית מתקבל מידע רב על נקודות התאמה בין בני הזוג. באופן כללי אפשר לומר שככל שהמפה משקפת יותר התאמות, כך הסבירות להתאמה מוצלחת תהיה גדולה יותר.

כמובן שיועצים בתחום לרוב אינם מסתמכים רק על התאמה זוגית על פי שמות, אלא יש ברשותם כלים ואמצעים נוספים שמסייעים להם לבדוק את ההתאמה.

ואם התאמה זוגית לפי שמות פרטיים לא תמליץ על בן או בת הזוג המיועדים?

אל חשש, נדיר מאוד המקרה שבו יבטל יועץ רוחני את הקשר הזוגי מכל וכול. מטרת התאמה זוגית לפי שמות פרטיים נועדה כדי להאיר לפונה או לפונים את המהות האישיותית של כל אחד מהשניים, להראות את הפוטנציאל ליצור את החיבור, ולצד זה להציף את הקשיים שעלולים לעלות בהמשך לאחר שאופוריית הזוגיות תתפוגג לתוך שגרת חיי היום-ום.

מדוע זה חשוב בכלל?

חשוב לזכור, שזוגיות שאליה נכנסים בראשית החיים וגם בהמשך, תלווה אתכם מידי יום, ברגעי שמחה וברגעי משבר, בתוככי הבית ובחברה שבחוץ, ברגע שאתם מקיצים לבוקר ולפני שאתם צוללים לתוך שנת הלילה. אז נכון, זה נראה שהמידע עשוי להיות כבד משקל, אבל ברגע שתאחזו בו ביד תצאו לחיי זוגיות בצורה מודעת, מושכלת ומוצלחת יותר.

לקבלת מפת התאמה זוגית לפי שמות פרטיים על פי חוכמת הנומרולוגיה הקבלית התקשרו למשאלת לב – אוריאל,מרחב רוחני שיאיר לכם את הדרך: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות