“נומרולוגיה תאריך לידה ושם” הם צירופים, שלרוב נוטים אנשים לחשוב שרחוקים מרחק עצום מיסודות הקבלה היהודית, אבל בדיוק ההפך הוא הנכון. אפשר לומר ששתיהן הולכת יחד יד ביד. המושג ‘נומרולוגיה’ עוסק בתורת המספרים, אשר מסבירה את השפעת המספרים על כל דבר בעולם ובסביבת החיים באופן אישי ובאופן אוניברסלי.

תורת נומרולוגיה קבלית באמצעות תאריך לידה עברי פורשת כלים מעולם של נומרולוגיה תאריך לידה ושם –  מפה אישית לאדם, ומסבירה יסודות בחייו, מהלכים שהתרחשו בעברו, אבני יסוד, נטיות אישיות, תכונות, פוטנציאל רוחני, מסלול חיים, הזדמנויות לצד יסודות מעכבים בחיי היום- יום ועוד.

עולם של ידע עצום – נומרולוגיה קבלית

העוסקים בתחום נומרולוגיה קבלית ידעו להסביר את העוצמה הרבה שיש למספרים עלינו. למעשה כולנו, מבלי לשים לב לכך, למדנו לייחס למספרים תכונות. למשל למספר שבע, או למספר חמש, או אולי למספר 13. מובן שהמשמעויות שאנחנו מייחסים למספרים אינם תמיד בקו אחד עם התפישה שבאה מעולם נומרולוגיה קבלית, אבל היא מייצגת את העובדה כי כולנו במקום מסוים מאמינים בכל ליבנו שלמספרים יש משמעות עצומה.

נומרולוגיה תאריך לידה ושם

אז כיצד יכולה מפה אישית של נומרולוגיה קבלית להבהיר לנו את נתיב חיינו? תורה זו מבוססת בראש ובראשונה על הקשר שבין האותיות למספרים. לכל אות יש מספר מייצג, ומכלול אותיות השם האישי מציגות מפה מספרית. בנוסף לכך, תאריך הלידה העברי וייצוגו המספרי בעלי השפעה עצומה על האדם.

מספר ומשמעות רוחנית

אחת הדוגמאות המוכרות יותר היא המשמעות שמייחסת היהדות למספר 7. המספר מופיע אין-ספור פעמים באזכורי היהדות, וכולם בצורה חיובית. נתחיל בשבעה ימי השבוע, ונסיים ביום השביעי – יום השבת, נמשיך לשבעה קנים במנורת בית המקדש, שנת שמיטה – בכל שנה שביעית ועוד.

משמעות המספר על אנשים ששמם או תאריך לידתם הוא שבע היא רוחניות גבוהה במיוחד. הקבלה מסבירה את הרגישות המצויה במשמעות המספר, הנטייה לעסוק בתחומי המיסטיקה והאמונה, אדם בעל אינטואיציה חזקה, רגיש לסביבתו ולזולת. המספר מעיד גם על מורים רוחניים ועל נשמה גבוהה.

רוצה לגלות מה אומרת נומולוגיה קבלית על תאריך לידתך ועל שמך? מוזמן לקבל ייעוץ רוחני אצלי במשאלת לב – אוריאל, להאיר לך את הדרך’: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות