שיטת הריפוי הילינג קבלי היא ענף בתוך עולם שלם של תורת ההילינג. מדובר בכלי עוצמתי, שידוע כמחולל שינוי בחייהם של אנשים, שמצאו דרכו מוצא למצוקותיהם המתמשכות. כמובן שחשוב לבחור במטפל הוליסטי שמכיר את חוכמת שיטת הילינג קבלי.

מהו טיפול באמצעות הילינג?

שיטת טיפול שהתגבשה על ההבנה שכל דבר בעולם מבוסס על אנרגיות. בתוך כל גוף ובתוך כל נשמה, באשר הם, מתקיימת תנועה של אנרגיה שהיא דינמית. אנחנו מניעים אנרגיה, סופגים אנרגיה ומושפעים ממנה, לטוב ולרע.

לעיתים ההשפעה שיש לסביבה עלינו אינה טובה, ועלולה לייצר אצלנו חסימות, עיכובים ומצב שמוגדר לעיתים כ”תקיעות”. טיפול ההילינג נועד לפתוח שוב את הזרימה האנרגטית, במטרה לאזן את הגוף, ולהחזיר אותו למצב שבו חוזרת הזרימה האנרגטית למצבה הטבעי.

הילינג קבלי – מה הערך המוסף של טיפול זה?

מטפלים בתחום של הילינג קבלי מוסיפים נדבך של ריפוי המבוסס על עולם הקבלה. חוכמת הקבלה מוסיפה למרחב הטיפולי את חוכמת האותיות, שבהן נעזר המטפל בזמן תהליך האיזון.

כלומר, ברגע שזיהה המטפל מקומות חסומים אצל המטופל, הוא יוסיף לדרכי השחרור את חוכמת האותיות הקדושות, שיסיעו לו לשחרר אותם. באופן כללי שיטת הילינג קבלי מקשרת בין האותיות ובין איכויות של גוף ונפש. למשל, האותיות קשורות לאיברי הגוף, ליסודות של רוח, אדמה, מים ואש, ומתחברות לערוצי האנרגיה שבגוף. כך בכל מקרה ומקרה מאבחן המטפל את הצורך, את החסימה ואת החוסר ומתאים את דרכי הטיפול של הילינג קבלי לנדרש.

על הילינג קבלי ועל חיים בריאים

תורת הילינג קבלי מתבססת על חידוש הזרימה האנרגטית בצורה תקינה וטובה. ידוע לכול שהבריאות נמצאת במקומות שיש בהם תנועה, ושיש בהם זרימה. כשאזור מסוים בגוף או בנפש חסום מתעוררת בעיה. כשמקום מסוים בגוף או בנפש נמצא בחוסר או בעודף מתעוררת בעיה. והביטוי לכל אלה יהיה פגיעה בבריאות.

המטפל באמצעות הילינג קבלי מזהה את אותם מקומות חסרים, חסומים או שיש בהם עודף, ובעזרת חוכמת הקבלה מוסיף ומחזק את היסודות הנחוצים, ומשיב את הרוח האנרגטית לנוע בצורה נכונה.

במרחב טיפולי משאלת לב, תוכלו לזכות מחדש באיזון הגוף, בבריאות ובשחרור חסימות. התקשרו, וכבר עשיתם צעד ראשון בדרך לבריאות האישית  והעצמה שלכם: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות