פתיחת מזל חסום

“איך זה קורה?” היא שואלת על חברתה הטובה. “כולנו כבר נשואות, חלקנו בהריון, ולה אין עדיין זוגיות קבועה. היא מדהימה, היא מוכשרת, היא נעימה וחכמה, אז איך זה יכול להיות?”

הסיבה למקרים שכאלה, ויש לא מעט, סמויה מן העין האנושית. על פניו אנחנו רואים אנשים מצליחים בחברה, אהובים ושמעניקים אהבה בחזרה, ועדיין לבד. אם תשאלו אותם הם ודאי היו משיבים שהם משתוקקים לקשר זוגי.

אבל אל דאגה, אין זה סוף פסוק, ובמקרים כאלה ואחרים פתיחת מזל חסום יכולה להסיר מכשולים שנוצרו בדרך ולא ידענו כלל על קיומם.

איך הגענו למצב שבו נדרשת פתיחת מזל חסום?

באופן טבעי רובנו ערים לדברים הגשמיים שמתרחשים בחיינו. אנחנו יודעים מה אכלנו הבוקר, עם מי שוחחנו, מה לבשנו ולאן הלכנו, אבל פחות מודעים לאנרגיות שמתחלפות אצלנו במהלך היום.

אנחנו כן נוכל לומר שבמקום מסוים הרגשנו לא נוח, ולציין שהמפגש עם אדם זה או אחר היה פחות נעים לנו. אבל עדיין לא נוכל להניח את האצבע ולציין בוודאות מה היה שם באמת.

ברובד עמוק יותר ידוע שהנשמה שלנו סופגת במהלך היום סוגים שונים של אנרגיות, חלקן חיוביות וחלקן שליליות. האנרגיות הללו יכולות להכיל בין היתר תחושות של קנאה ולעורר את עין הרע.

מצבים כאלה מבלי שנרגיש מכבידים על הנשמה שלנו, שמאותת לנו להסיר את עין הרע מעלינו. פעולה זו נעשית באמצעות פתיחת מזל לפי קבלה.

מתי לחשוב על פתיחת מזל לפי קבלה?

יש סיבות רבות שבהן מומלץ לפנות למומחים בתחום פתיחת מזל חסום. הנה חלק מהמקרים שבהם כדאי לחשוב על פנייה לעוסקים בתחום ולקבל עזרה להסרת עין הרע:

  • כשלמרות הניסיונות והמאמצים ברור שמשהו כאן “תקוע”.
  • כשאתם יודעים שבתוך תוככם יש לכם משהו נוסף להציע לעולם, ואתם מרגישים לכודים או כלואים.
  • כשהמזל מבושש לבוא בכל אחד מתחומי החיים.
  • הקשיבו ל”תחושת הבטן” שלכם. היא יותר מכל דבר אחר, תאותת לכם מתי כדאי לפנות לצורך פתיחת מזל חסום.

פתיחת מזל חסום תוכלו לקבל במרכז משאלת לב – אוריאל להאיר לך את הדרך. פתיחת מזל לפי קבלה תשחרר חסימות, עכבות ועין הרע שרובצת מעליכם: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות