אולי חיברתם בכוח המחשבה את פתיחת קלפי הטארוט לפגישה של אחד על אחד – פנים מול פנים, אבל העידן והטכנולוגיות שצועדים כל הזמן קדימה מביאים לצידם גם את היועצים הרוחניים למסקנה שייעוץ רוחני אפשר להעניק גם באמצעות מענה של – טארוט און ליין.

ייעוץ רוחני הפך כבר מזמן לאמצעי ליווי לאנשים, לבעלי עסקים ולזוגות שמתלבטים בעניינים אישים ובענייני משפחה ובית. אז איך הגענו עד הלום? שירות של ייעוץ טארוט און ליין…

קלפי טארוט לשאלות מהותיות, אבל לא רק

אנשים פונים ליועץ רוחני ומלווה, בכדי לקבל מענה על שאלות מהותיות בחייהם. שאלות כמו האם לבחור בטיפול רפואי זה או אחר, האם יהיה נכון לסגור את העסק ולפתוח אחר במקומו, או אולי האם לעזוב הכול ברגע ולצאת לטיול שחיכו לו חיים שלמים.

לתשובות עבור שאלות מהסוג הזה ייעזר היועץ הרוחני במגוון כלים שנמצאים ברשותו. כמו למשל תקשור, מפה נומרולוגית וקלפי טארוט. לצורך כך ייפגש הייעוץ עם המבקש, ויציע לו דרכים חדשות להסתכל על ההתלבטויות שעולות בחייו, יסייע לו לקבל החלטות על הזמן המתאים לבצע מהלכים בחייו ועל הפוטנציאל הטמון באישיותו ובדרכו.

טארוט און ליין – אפשר לשאול גם אחרת

לצד זה לא הכול בחיים מורכב ועמוק כל כך. לעיתים עולה שאלה שמשקלה כבד קצת פחות, אבל דורשת מענה שקול ומבוסס. לצורך זה בדיוק נוצרה שיטה מתקדמת של ייעוץ רוחני באמצעות טארוט און ליין.

שאלות נשאלות מכל מקום אפשרי, ובעזרת כלי פשוט של טארוט און ליין ניתן מענה נקודתי לשאלה שנשאלת.

חשוב לדעת:

  • כיוון שבשיטת טארוט און ליין נוכח רק המבקש מול האמצעי הממוחשב, חשוב לעקוב אחר ההנחיות, ולבצען בדייקנות עד כמה שאפשר.
  • זכרו שמדובר בשיטה שנותנת מענה מהיר לשאלות יום יומיות, ואל תסתמכו עליהן בשאלות כבדות משקל. לשאלות שכאלה עדיף עדיין לפנות ליועץ רוחני ולקבל תמונה מלאה יותר ובאמצעים נוספים שאיתם משתמש היועץ לצורך התהליך.

לשאלות ולבירורים בנושא פתיחת קלפי טארוט, מוזמנים להתקשר אלינו – משאלת לב – מרחב שיאיר לכם את הדרך: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות