זה אולי נשמע כלקוח מתוך אחת האגדות הקלאסיות, שבהן מטילה מכשפה כישוף על ממלכה שלמה, אבל ידוע לכל שמאחורי כל סיפור או אגדה עומדת איתנה מידה מסוימת של מציאות. הסרת כישוף נעשית לצורך טיהור אנרגיות “נגועות”, ונועדה לזכך ולתעל אנרגיות חדשות וטובות במקומן.

מצבים שבהם נדרשת הסרת עין הרע

המחשבה הראשונה שעולה בהקשר של הסרת עין הרע שהיא מוטלת על אנשים בלבד, אבל לא בזה מסתכמים כלל המצבים. מבצעי טיהור יכולים להעיד על מצבים נוספים שבהם עין הרע שכנה והאפילה עליהם. כמו מקומות שיש בהם תנועה רבה, למשל:

  • בתי קפה או מסעדות
  • מפעלים משפחתיים
  • בתי עסק בגדלים שונים
  • מחלקה מסוימת בתוך חברה
  • ועוד

כאמור, במקומות כאלה יש תנועה רבה, ואחד מתוצרי הלוואי היא שהמקום חשוף לאנשים רבים, שייתכן שיהיה האחד שעינו צרה מהצלחת המקום. הקנאה היא שמעוררת את עין הרע, ומטילה בזה אחר זה מכשולים וקשיים על המקום, וכפועל יוצא גם על האנשים שנמצאים בתוכו.

אז תיווצר תופעה של “תקיעות”, כישלונות שבאים בזה אחר זה, וייתכן שעין הרע תשפיע במיוחד על אדם מסוים בתוך אותו מרחב. במקרים שכאלה כדאי לשקול הסרת כישוף, שיחזיר את המקום לקדמותו לפני שהדברים יתגלגלו למצב בלתי הפיך, כמו סגירת המקום.

כיצד מתבצעת הסרת כישוף

יש דרכים שונות לבצע את הסרת הכישוף, וכל מבצע משתמש בכלים שרכש במהלך שנות ניסיונו. תקשור, טיפול באמצעות קריסטלים, יסודות מתורת פנג שוואי, שימוש בקטורת וכולם כאחד נועדו לצורך טיהור אנרגטי.

הסרת כישוף נועדה לתעל החוצה אנרגיות שאינן טובות, ולהכניס במקומן חדשות וטהורות. השינוי חל בתנועה של זרימה. לאחר תהליך הסרת עין הרע נעה האנרגיה הטהורה בחלל, ועם הזמן משתנים פני הדברים לטובה.

ובכל זאת אזהרה

חשוב להיזהר מפנייה למיסטיקנים שאין להם ידע בתחום הסרת כישוף. העוסקים בטיהור יודעים את מלאכתם, ונוהגים בה בזהירות יתרה. פנייה לאדם שאין לו הכשרה או ניסיון בתחום עלולה לעיתים להזיק יותר מאשר להועיל.

לטיהור ולהסרת עין הרע פנו אליי למשאלת לב אוריאל– לי הכלים והניסיון לתעל את אנרגיית הכישוף והעין רעה והחסימה החוצה ולהכניס במקומו אנרגיה טהורה. לתיאום פגישה – התקשרו: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות