אין רמיזה בכותרת לכך שכדי לקבל כלי יעיל בחייכם עליכם ללכת וללמוד כיצד קוראים בקלפים. הכוונה היא כיצד תוכלו להיעזר באותם כלים כדי לנהל את חייכם בעזרתו של יועץ המתמחה בתחום של קריאת קלפים. הכניסו קורטוב רוחני לחייכם העמוסים, ותגלו שחיי היום-יום יכולים להיות פשוטים יותר, במיוחד על רקע המורכבות הנדרשת מכם מידי יום.

הדרך שהובילה אותי להיעזר בטכניקה של קריאת קלפי טארות

אני מסוג האנשים הרציונליים. ההיגיון אצלי הוביל כל מהלך בחיי, ותמיד היה בראש ובראשונה. לא היה טיפה של מרחב להכניס לתוכו אלמנטים של גורל או של מזל. באותה תקופה האמנתי שהשליטה נמצאת בידי בלבד. אני זו שמנהלת את חיי. כאשר התנהגות א’ מובילה לתוצאה ב’, ובחירה בנתיב ג’ יוביל לתוצאה ד’.

ומה קרה?

זה הפך ביום אחד לכבד מנשוא. לשלוט בצורה דקדקנית שכזאת דרש ממני משאבים ואנרגיות רבות. באותם ימים מתסכלים שאלה אותי חברה, אם חשבתי לפנות לייעוץ של קריאת קלפי טארות. פקחתי זוג עיניים משתוממות, והתפלאתי איך היא חשבה לקשר אותי לדרך שכזו. אני האדם האחרון שיפנה לאנשים אשר קוראים בקלפים. היא לא אמרה דבר, רק אמרה: “תלכי, מה יש לך להפסיד”. אז הלכתי והשאר כבר היסטוריה.

כיצד תרמה קריאת קלפי טארות לחיי?

הפסקתי להיות קולב של כל ההחלטות שצריכות להתקבל בחיי ובחיים של האנשים הקרובים אליי. לראשונה יכולתי לפנות לאיש מקצוע מהימן, שבעזרת קריאת קלפים הנחה אותי בשאלות ובהתלבטויות שעלו בחיי.

זאת הייתה הקלה עצומה.

מהם קלפי הטארות

מדובר ב- 78 קלפים, שמבוססים על ארבעה יסודות: אוויר, אדמה, מים ואש. קריאת קלפי טארות בידי מומחה בתחום מאפשרת כלי לניבוי ולחיזוי העתיד, ובנוסף גם דרך להתבוננות פנימית של כל אדם ואדם. התבוננות אשר מאפשרת להציג את הפוטנציאל שקיים בכל אדם, ואת הדרך להגשים את שאיפותיו בחיים.

דרכי פתיחת הקלפים משתנה על פי סוג הקריאה, הסיבה לפנייה לייעוץ וההחלטה של היועץ עצמו על הדרך הטובה ביותר לפתיחה.

קריאת קלפי טארות במרכז משאלת לב אוריאל–  שיאיר לכם את הדרך. מרחב לשאלות, להתלבטויות ולקבלת תשובות. התקשרו: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות