מסע של ריפוי הוא מסע שיוצאים אליו יחד: מטפל, מטופל והסביבה הקרובה והתומכת של האדם המטופל. המשולש הזה יוצר את התשתית האיתנה, שלה זקוק אדם כדי להתמודד עם החולי והמכאוב, שהוא חווה מידי יום, ומסייע לו להתגבר על נקודות משבר בתהליך הריפוי.

טיפול רוחני הוא מסע שעובר בנקודות של זמן ומקום רוחניים. כל אדם ואדם עובר מנקודה אחת לאחרת בקצב שלו, בליווי ובתמיכה של המטפל, כשהמטפל קשוב למטופל ולצרכים שלו. במקביל להקשבה של המטפל למטופל, יודע העוסק בתחום טיפול בהילינג להניע אצל המטופל מהלכים, אשר יעודדו אותו להמשיך ולהתקדם לנקודה הבאה.

הריפוי מתרחש במקומות השקטים והשלווים

וודאי שמעתם סיפור אחד או שניים על אישה שבכל מאודה רצתה להיכנס להיריון. ניסתה הכול, הלכה לרופאים טובים, ביצעה כל הנחייה שקיבלה, ניסתה כל תרופה אפשרית, נלחמה ונאבקה… וכלום לא קרה. ההיריון המצופה לא הגיע. ואז ביום אחד, כשכבר הניחה לכול, הבשורה המשמחת הגיעה. היא נכנסה להיריון.

המקרה הזה ועוד דומים לו משקף בצורה הטובה ביותר את המהלך המתרחש בעזרת טיפול בהילינג. כשהגוף נמצא בחולי, והכאב גדול, קשה מאוד להרפות. באופן טבעי מצב הסטרס יוצר אנרגיה שלילית בגוף, שאינה תורמת כלל וכלל לתהליך הריפוי, ואף להפך.

העניין הוא שבמצב של חולי, הרבה פעמים אין ביכולתנו להרפות. חולי גם שונה ממצב של כניסה להיריון, כיוון שאישה יכולה להרפות בזכות מחשבה על אימוץ של ילד. אבל מחלה אי אפשר לשחרר לחופשי. היא נמצאת איתנו מידי יום. רק טיפול רוחני מלא יכול לתת לנו את הכלים להתמודד עם הקושי.

מהו טיפול בהילינג?

שיטת הטיפול תטא הילינג, שפיתחה וייסדה ויאנה סטייבל, היא טכניקה לתכנות מחודש של תת המודע שלנו. מטרת השיטה היא להתחבר לאנרגיות חדשות וטובות בחיינו, וזאת בעזרת מטפל רוחני שמנחה את המטופל להיכנס למצב תטא ודמיון מודרך.

בואו להכיר את האור החדש בחיים שלכם באמצעות טיפול רוחני – הטיפול בהילינג מתאים למגוון של מכאובים, חולי וקשיים בחיים. התקשרו למשאלת לב – אור להאיר לך את הדרך: 054-3625161
ונפתח ביחד בתהליך של ריפוי.

צרו קשר

כל הזכויות שמורות