לכל דבר יש את הזמן שלו. לפעמים יש צורך להתקדם, לעיתים יש צורך לעצור. עצירה מתפרשת מבחוץ כדריכה במקום, אבל לעיתים העצירה נועדה לצורך בירור, להסקת מסקנות וליצירת תובנות חדשות. יש ערך רב לאותם זמנים, ולא לשווא לפעמים הם נכנסים לחיינו.

לצד זה חשוב לא לשקוע באותן תקופות, ולהיות מודע לרגע שבו הבירור והחידוד מתארכים יתר על המידה. החשוב מכול הוא לדעת, שזמן שמיועד לצורך התפתחות וצמיחה אישית הוא זמן אישי לחלוטין, וכל אחד ואחת יוצא למסע מתי שהוא מוכן לכך.

אולי זה הזמן לצאת למסע של התפתחות וצמיחה אישית?

אם התחושה הזאת אי אפשר להתווכח, היא באה מבפנים, ואין לה מעצור. אצל אחד יש תחושה שמשהו בפנים מדגדג ואצל אחר התחושה בוערת, ומבקשת “לעוף”. כך או אחרת, אם החלטתם לפנות זמן לעצמכם ולפתוח בתהליך של התפתחות וצמיחה אישית, דעו שיש מספר דרכים לעשות זאת, וכל אחד יבחר לעצמו את “האחת” שלו, או ישלב בין שתיים או יותר. העיקר צאו למסע המרתק של התפתחות וצמיחה אישית.

אימון אישי ורוחני

שיטת אימון הוליסטית, שרואה במתאמן שרוצה לצאת לתהליך התפתחות וצמיחה אישית, חלק מהותי בתהליך. במרחב הטיפולי נמצאים שלושה: המתאמן, המאמן והסיבה לשמה הגיע המתאמן. יחד הם יוצאים למסע של בירור וחידוד מטרות, כאשר המאמן אינו מעניק תשובות מן המוכן, אלא הן מתבהרות תוך כדי התהליך עצמו.

מסגרת המפגשים מאפשרת יצירת שגרת התפתחות וצמיחה אישית מיטבית, שבה יודע המתאמן שיש יום ושעה, שבהם הוא מפנה את זמנו אך ורק לצורת התפתחותו.

ספרים והרצאות

יש אנשים שאינם זקוקים למשמעת או למסגרת קבועה כדי להתפתח. שתיהן נמצאות בתוכו כחלק בלתי נפרד. אנשים אלה יצליחו להיעזר במידע רב שנמצא ברשת, ומכל מקום יצליחו להפיק את מוסר ההשכל עבורם, להסיק מסקנות ולעשות עבודה עצמית.

כמובן שזהו תהליך אפשרי, אך צריך לקחת בחשבון שבמקרה הזה התפתחות וצמיחה אישית נעשית ללא משוב של איש מקצוע, שיכול להאיר נקודות מבט נוספות.

קורסים בקבוצות

עבודה אישית בקבוצה גדולה אינה פסולה, כיוון שעצם הישיבה בחלל אחד עם אנשים נוספים מזמנת למתאמן דרך ללמוד על עצמו. יש שגורסים שאנחנו רואים בבירור באנשים את מה שנמצא אצלנו. מי שמבין את זה, יכול להפיק המון מעבודה בקבוצה.

מעוניינים לעבור תהליך אישי לצורך התפתחות וצמיחה אישית? משאלת לב – אוריאל שיאיר לכם את הדרך, פותח בפניכם דלת לצמיחה ולשגשוג. התקשרו ונצא לדרך: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות