באמצעים פשוטים וזמינים לכולם אפשר לשנות את מסלול החיים ולעלות על דרך המלך. הפנג שואי טיהור הבית מוכר כתהליך שפותח ערוצים של זרימת אנרגיה טובה וחדשה, ומאפשר לכם ולבני משפחותיכם לשפר את איכות החיים.

מוזמנים לצאת לדרך – פנג שואי טיהור הבית!

מתי כדאי לחשוב על פנג שואי טיהור הבית?

אנשים משקיעים זמן, מחשבה ומשאבים נוספים כדי לעצב את ביתם במיטב הרהיטים והאביזרים. הם פונים לאנשי מקצוע ומבקשים ליווי, שעולה לא מעט כסף, כדי להתייעץ איתם אם לקנות ספה בסגנון כפרי או לחלופין להשקיע בספה קלאסית.

תהליך העיצוב המושקע מסתיים, הכול חדיש ומחודש, אבל אז מרגישים שמשהו חסר. לא תמיד יודעים להניח את האצבע על המקום המתאים, ולומר מה בדיוק חסר.

למעשה מה שחסר הוא לפנות לאיש מקצוע שעיקר התמחותו היא פנג שואי טיהור הבית אנרגטי וחישתי. כי לרוב לא מספיק למלא את הבית בתוכן איכותי ויקר, לפעמים נדרש עוד טאץ’ קטן, שישנה את הזרימה בבית,ישחרר ויכניס לתוכו אנרגיה טובה שתועיל לכל אחד מיושביו.

אז מתי כדאי לפנות?

  • אם יש לכם תוכנית לעבור לדירה חדשה.
  • אם אתם בשלבים של תכנון הבית החדש.
  • אם יש לכם כוונה לשפץ את הבית הקיים ולשנותו.
  • אם בבית יש הרגשה כבדה של תקיעות ושל חוסר באנרגיה.
  • אם אתם רוצים להכניס לקן המשפחתי אנרגיות טובות של אהבה, שפע, בריאות, הצלחה ושמחה.

מצבים כאלה ודומים להם הם מצבים שמרמזים על כך שהאנרגיה בבית תקועה. פנג שואי טיהור הבית הוא תהליך שיכניס מרפא לבית שלכם ולכם.

מהו התהליך?

אחר שבחרתם יועץ פנג שואי, הוא יגיע לביתכם ויבחן את המרחב הביתי בתחשיב של כיוונים ובהתחשב בדיירי הבית. כל בן בית, החדר שלו וכיווני הבית שבו הוא נמצא.

מהמידע שנאסף יכין היועץ מפה של פנג שואי טיהור הבית, ויציע לכם בפגישה הבאה כלים מעשיים לטיהור הבית. מדובר בכלים פשוטים שאינם כרוכים בהוצאות גדולות. לפעמים די בהזזת כיוון של מיטה בחדר ובהוספת קריסטל על משקוף הדלת, כדי לטהר את האנרגיה השלילית שזורמת בחדר.

מבצעים שינוי בבית, או זקוקים לטיהור הבית ממומחה אנרגטי? מוזמנים לקבל ייעוץ מאת משאלת לב אוריאל– מרחב של אור להאיר לך את הדרך. התקשרו: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות