כולנו רוצים לדעת מה יקרה מחר, ולאן תוביל אותנו הדרך שבה בחרנו היום. כולנו חיים את ההווה ומשתוקקים לדעת מה יילד יום, והסיבה לכך היא לא יותר מאשר הצורך בביטחון. אנחנו אומרים לעצמנו, שאם הייתה לנו היכולת של ניבוי עתידות, אז סביר להניח שמתח רב היו יורד מעל כתפינו, אבל אז נשאלת השאלה: האם אלו החיים שהיינו רוצים לעצמנו באמת? האם היינו בוחרים בחיים שבהם הכול ידוע מראש, ושסביר להניח שיתלווה אליהם גם לא מעט שעמום?

לתורת האסטרולוגיה קבלית מיוחסת לא פעם יכולת של ניבוי עתידות. במידה מסוימת יש בכך אמת, אך יש חובה לסייג את מידת הניבוי האפשרי באמצעות האסטרולוגיה קבלית. לצורך העניין לא קם עדיין האסטרולוג שהצהיר שהוא יכול לנבא תאריך מדויק שבו יתרחש תהליך מדיני זה או אחר. וגם לא התעשר אסטרולוג שסימן בטופסי ההגרלות את המספרים לזכייה במיליונים. ומדוע? כיוון שהעתיד שלנו מורכב הרבה יותר, ומעבר לכוחות האסטרולוגיים הוא מושפע מגורמים נוספים ביקום.

מהי ההשפעה של האסטרולוגיה קבלית על ניבוי עתידות?

האסטרולוגים הקבליים ידעו להיעזר בכלי זה ולרוב בכלים נוספים כדי להצביע על פוטנציאל עתידי של כל אדם ואדם. באמצעות מפה אסטרולוגית אישית או זוגית יכול האסטרולוג להבין את התהליכים שעברנו בחיינו, להתבונן במסע חיינו ולהסיק את הפוטנציאל שטמון בנו כדי להתפתח ולצמוח.

מתי כדי להיעזר באסטרולוגיה?

יש לא מעט הזדמנויות שבהן יכולה האסטרולוגיה לשמש לצורך ניבוי עתידות. הנה שתי דוגמאות קלאסיות שיכולות לשקף עוד אין-ספור דוגמאות:

  • אם יש לכם רצון לשאול שאלה מהותית על מהלך בחייכם, מפה אסטרולוגית תוכל לתת לאסטרולוג קבלי מקצועי את הכלים להבין מהן היכולות שלכם, ובהתאם לכך להציג את הפוטנציאל העתידי לכם.
  • כשיש לכם שאלה על תזמון של צעד משמעותי שבכוונתכם לעשות, כדאי לפנות ולהתייעץ באסטרולוג. האסטרולוגיה הקבלית חושפת את ההשפעות החיוביות והשליליות והתנהלות בתקופות מסויימות של הכוכבים בכל תקופה ותקופה. בעזרת המפה הוא יכול להציע לכם מתי מוטב לכם לפעול ומתי כדאי להמתין.

רוצים לבחור בצורה שקולה בדרך הנכונה לכם? מעוניינים לחשב את הזמן הנכון לעשות את הצעד הבא בחיים האישיים או המקצועיים שלכם? תשובות לשאלות תוכלו לקבל אצלנו במשאלת לב, בעזרת פתיחה  אסטרולוגית קבלית ובאמצעות כלים נוספים: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות