אולי הגעתם לצומת דרכים שבה אתם מתלבטים ושואלים את עצמכם: ‘מה מעכב אותנו בחיים?’, ואולי אתם נרגשים לקראת לידה שמתקרבת ובאה, ומחפשים שם לעולל או לעוללה שעוד מעט יצאו לאוויר העולם. ימים מרגשים בהחלט.

רבים שואלים את עצמם האם להסתמך על תורת נומרולוגיה שמות, לבחירת שם לתינוק או אולי לצורך שינוי של שם או לצורך הוספת שם לשמם הנוכחי. מהו באמת הכוח המסתתר מאחורי תורת נומרולוגיה שמות?

נומרולוגיה שמות לתינוקות

באופן אינטואיטיבי אנחנו מתעסקים עם בחירת שם לתינוק שעומד לצאת לאוויר העולם. נכנסים לאתרי אינטרנט, מתייעצים עם חברים, מאזינים ברחוב לשמות של אנשים, ונראה כאילו אנו דרוכים מכף רגל ועד ראש לצורך מציאת השם הייחודי והמיוחד לילדינו.

מכאן מובן שבתוך תוכנו ברור לכולנו שלשמות יש משמעות. לכן מדוע שלא נעניק לתינוק שם, שייתן לו נקודת פתיחה טובה יותר בחיים. טעות רווחת היא שתורת נומרולוגיה שמות עשויה להציע לנו שמות שלא נתחבר אליהם, אבל לא כך חייב להתנהל תהליך ההחלטה על בחירת השם.

הדרך לבחירת השם

העוסקים בתחום יציעו לכם לבחור מראש מספר אפשרויות של שמות שאתם מתחברים אליהם, שמתוכם יוכלו לבדוק במפה הנומרולוגית את ההתאמה על פי תאריך הלידה.

כמובן שבחירת השם תעשה לאחר הלידה. לכן קחו לעצמכם את הזמן לברר, לבדוק ולגלות שמות שחביבים עליכם, ורשמו לעצמכם אותם כאפשרות.

כשמשהו בחיים פשוט לא עובד

זה קורה שמשהו מרגיש “תקוע”, אבל אין למהר להחליף שם או לשנות שם. כדי להגדיר שמשהו אכן לא “עובד”, צריך שהוא יתרחש לאורך זמן. אם לאורך זמן הדברים אינם מסתדרים, למשל לא מצאתם לעצמכם זוגיות, אתם מרגישים שאתם צועדים במקום בעוד אחרים מתקדמים קדימה, או אולי יש לכם תחושה של עצבות מתמשכת, שמשתלטת עליכם למרות שאין לכך סיבה. אלה רק חלק מסיבות רבות שיכולות להצדיק פנייה לשם בחינת שמכם בעזרת נומרולוגיה שמות.

שימו לב שאתם פונים לאדם בעל ניסיון בתחום, כיוון ששינוי שאינו נכון יכול להזיק יותר מאשר להועיל.

מתכוננים ללידה, מעוניינים להוריד מטען כבד שאתם נושאים לאורך זמן באמצעות נומרולוגיה שמות? מוזמנים לפנות למשאלת לב – אוריאל להאיר לך את הדרך: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות