כמה דברים פספסתם בחייכם בשל דעות או אמונות שגויות, רק מכיוון שכך אמרו לכם? אחר כך ראיתם אחרים, שנהנים מהדברים שוויתרתם עליהם, ואולי הצטערתם על כך. מטרת המאמר היא להכניס את מושג ‘תקשור טלפוני’ לממדים הנכונים, ולסייע לכם להשיג מתקשר מומלץ, שילווה אתכם בתהליך רוחני של קבלת החלטות בחייכם.

אז מהו תקשור טלפוני?

ודאי סיפר לכם חבר, או שאולי שמעתם במקום זה או אחר על אנשים שמסתייעים באנשי מקצוע רוחניים, שמלווים אותם, הפלא בפלא באמצעות שירות טלפוני. אותם אנשים הגיעו למבוי סתום בחייהם, בהרגשה של ‘תקיעות’, שמחלחלת בתוכם מידי יום.

שיטות של תקשור טלפוני נועדו לסייע לאנשים לטהר את האנרגיה השלילית שמקיפה אותם ואת ביתם בתקופה מסוימת בחייהם. במהלך השיחה מוביל המתקשר את המטופל באמצעות שיטת טיהור ועל פי מסרים שהוא מקבל, ושאותם הוא מעביר אליכם אל צידו השני של הקו. כבר במהלך השיחה, מדווחים אנשים רבים על תחושה של הקלה, של שחרור ושכאילו הורד מעל כתפיהם משא כבד כל כך.

על דעות ועל אמונות – תקשור טלפוני

הנה מספר דעות קדומות וחששות שעולים לעיתים, ולצידם העובדות. לקרוא ולשמור:

  • מתקשר מומלץ הוא איש עתיק יומין, סוג של מכשף – אין כל אמת באמירה שכזאת. יועצים רוחניים הם אנשים מן היישוב, שניחנו בכוחות של תקשור, ומנהלים אורח חיים שגרתי. מתנת התקשור ניתנה להם מלמעלה, אך לא הפכה אותם לאנשים אחרים.
  • איך אוכל לדעת מי נמצא מעבר לקו? – ועל כך נשאלת שאלה אחרת, האם כשהזמנתם לאחרונה חופשה בחו”ל ראיתם את פניו של איש השירות? קולו של המתקשר, טון דיבורו, וטיב השיחה איתו יכולים להעיד רבות על המטפל ועל כישוריו.

מעבר לזה, יש מטפלים שאולי יסכימו ללוות את הטיפול בשירות של שיחת וידיאו. אבל השאלה אם לכם יהיה נוח בשיחה שכזו?

  • ייעוץ רוחני צריך לעשות פנים מול פנים – דווקא להיפך. לטיפול אצל מתקשר מומלץ תגיעו בוודאי כשנקלעתם לצומת דרכים מסועפת, שבה יש לכם הכרח בוער לפתור דילמה קשה. האם תקשור טלפוני אינו יעיל יותר במקרה שכזה?

מוזמנים להסיר עכבות מחייכם באמצעות תקשור טלפוני – משאלת לב אוריאל  שיאיר לכם את הדרך. התקשרו לצורך תקשור: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות