ריפוי אנרגטי

באחד מן הימים אמרה לי ידידה טובה: “אני כבר מיואשת. ניסיתי כמעט הכול כבר כדי לטפל בכאבי הגב הכרוניים שלי. חלק מהדברים עובדים לפרק זמן, ואחר כך חוזרים שוב הכאבים”. שאלתי אותה אם ניסתה אי פעם שיטה של ריפוי אנרגטי, והיא הודתה, שבזה עדיין לא התנסתה. אחר כך שאלה אותי בסקרנות: “זה יכול לעזור לי? נשמע לי קצת מופשט מידי”.

כדי להסביר לידידה שלי מהו טיפול אנרגטי, ידעתי שעליי להשתמש במונחים מוכרים. לא פשוט להסביר דבר שאין לו צורה, אין לו צבע או קיום ממשי. לשמחתי, כולנו משתמשים במושג ‘אנרגיה’ בשגרת היום-יום שלנו, ולכן קל יותר להבין את המושג שבו נעזרים מטפלים רבים במקצועות הריפוי.

אנחנו מדברים על אנרגיה שלילית של מישהו, מדברים על הכוח של האנרגיה, ולפעמים מציינים “שלמקום הייתה אנרגיה ממש לא טובה”. מכאן אפשר לצאת לדרך ולהבין את המושג ‘ריפוי אנרגטי’.

מהו ריפוי אנרגטי?

באופן כללי, שיטות הטיפול האנרגטי שייכות לעולם הרפואה האלטרנטיבי, ומבוססות על תיעול של אנרגיות ריפוי מהבריאה דרך המטפל אל המטופל.

מטרת ריפוי אנרגטי היא להזרים אנרגיה “חיובית” לגוף המטופל, שנמצא בחולי או בכאב כלשהו, ובמקביל לפנות מגוף המטופל אנרגיה “שלילית”.

כיצד לייעל את תהליך הריפוי?

מטפלים רבים מדגישים כי שיתוף הפעולה של המטופל תורם באופן משמעותי לתהליך הטיפול. כלומר, כאשר גוף המטופל והנפש שלו פתוחה לקבל ולקלוט את התהליך של ריפוי אנרגטי, יתבצע התהליך בקלות רבה ובזרימה. אך אם השער נעול על בריח, האנרגיות ייחסמו לכניסה.

לכן, אם החלטתם לפנות לתהליך של ריפוי אנרגטי, כדאי שתתרמו לתהליך הריפוי שלכם. וכך תוכלו לעשות זאת:

  • בחרו במטפל שחבר או חברה המליצו עליו, זה יעזור לכם להסיר התנגדויות.
  • אם בחרתם לפנות למטפל בתחום ריפוי אנרגטי, אז תנו צ’אנס לטיפול. ותתפלאו כמה, זה יצליח…
  • בקשו מהמטפל כל בקשה שתעזור לכם להרגיש בנוח במרחב הטיפול. אם אתם זקוקים לשוחח איתו לפני תהליך של ריפוי אנרגטי, בקשו זאת. אם אתם זקוקים להסבר נוסף על הטיפול עצמו, שאלו שאלות. אל תתביישו.
  • זכרו שהצלחת הטיפול תלויה גם בשיתוף הפעולה שלכם. רוצים שזה יצליח, תרמו את חלקכם להצלחת הטיפול.

במרחב הבטוח של משאלת לב אוריאל תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ ולקבל ריפוי אנרגטי. יחד נצא למסע של ריפוי: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות