יש סיבות רבות בחיים שמובילות אנשים לפנות לנומרולוג. זה יכול להיות כשהם מגיעים לצומת דרכים כלשהי בחיים, שבה אין להם מושג לאן כדאי ללכת. זה יכול להיות כיוון שיש להם עניין לשנות לעצמם את המזל ואת הגורל. זה יכול להיות לקראת לידה שמתקרבת ובאה, ורצון לתת לפעוט שייוולד נקודת פתיחה טובה יותר בחיים.

ייתכן שאם אתם מעניקים חשיבות רבה לנושא הנומרולוגיה ולהשפעה של המסרים שתקבלו מאיש המקצוע, וודאי שאלתם את עצמכם לא פעם: איך תוכלו לדעת האם האיש שבחרתם הוא נומרולוג מומלץ? שאלה חשובה מאין כמותה.

עבודת שטח לבחירת נומרולוג מומלץ

יש מספר אתרים ברשת האינטרנט שמציעים נומרולוג מומלץ. לכן לפני שמקבלים החלטה הרת גורל, שוודאי תשפיע על מהלכים בחייכם, צאו לרשת חקרו, בדקו וגלו:

  • קראו את דף האודות והתרשמו מאיש המקצוע שעומד מאחוריו. מהו הרקע שלו ומהו הניסיון שיש לו בתחום.
  • היכנסו לבלוג המאמרים של אותו נומרולוג מומלץ, והתרשמו מצורת הגשת המידע. בדקו אם יש עקביות במסרים שהוא מעביר או שאולי המסר משנה גוון וטון.
  • צרו קשר – אין כמו שיחה טלפונית כדי להעניק לכם ממד נוסף לקבלת ההחלטות.
  • בקשו ממנו למסור לכם שם וטלפון של ממליץ, והתקשרו גם אליו. לא תמיד יהיה אפשר לקבל מידע זה, כיוון שחלק גדול מהאנשים לא יסכימו לחשוף את הפנייה שלהם לנומרולוג. אבל שווה לנסות, לפעמים יהיה מענה לכך.

איך להתכונן לפגישה עם נומרולוג?

ברגע שנקבעה פגישה עם אותו נומרולוג מומלץ, הוא ינחה אתכם בפרטים שהוא מבקש שתמסרו לו לפני הפגישה. לרוב יהיה זה שם ותאריך לידה.

לקראת מועד הפגישה לא נדרשת הערכות מיוחדת מצדכם, אבל כדאי שבכל זאת תכינו לעצמכם רשימה של דברים שעליהם תרצו לשאול. אם זה בנוגע להחלטות שאתם מתלבטים לגביהם או אולי לגבי אחד מהילדים ועל הקשר שלכם איתו. אל תהססו, כל שאלה תתקבל בברכה בחדר המפגש, והמידע שיעלה בתוכו יישמר בסודיות בין שניכם.

במשאלת לב אוריאל להאיר לך את הדרך – תוכלו להתייעץ בשיטת הנומרולוגיה הקבלית, עתיקת יומין. לכל שאלה תקבלו תשובה: 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות