נומורולוגיה קבלית

להבין את המשמעות האמיתית

אם העולם הרוחני מעניין אתכם, סביר ששמעתם לא מעט על המונח “נומורולוגיה“. הכוונה במונח זה היא חקר המספרים, אותה מחשבה ומשמעות שהם מבטאים. לכל אות שבאלפבית ישנו ערך מספרי כלשהו, ערך בעל חשיבות רבה במיוחד בחיינו. תאריך הלידה שלנו יחד עם השם שלנו יוצר מספר ייחודי, המספק לנו מידע רב, שיכול להשפיע עלינו לא מעט, בין אם על החלטותינו ובין אם על האופן שבו אנו תופסים את חיינו.

הקשר שלנו עם היקום

כאשר מדברים על נומורולוגיה קבלית מתכוונים לשילוב שבין משמעות עמוקה שכזו לבין היבטים מיסטיים שונים הקשורים ליהדות. על פי הקבלה ישנו קשר בין האדם ליקום ותפקידו העיקרי של האדם היא לתמוך בטבע הסובב אותו ולהגן עליו. לפי הקבלה, אנו סופגים אנרגיה מסוימת, הנמדדת בכל אספקט של חיינו והיא זו המעניקה משמעות לחיינו וערך לאישיותו. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בין היתר גם בשמנו, המכוון אותנו מבחינה אנרגטית ביקום. את האופן שבו הוגים את השם שלנו וגם את המספר העומד מאחורי, לכל אלה השפעה רבה מאד על חיי היום יום שלנו וגם על עתידנו. העוסקים בתחום עוזרים לנו להבין זאת ומבססים את הניתוח על כלים שונים שברשותם ועל הידע שצברו בתחום לאורך השנים.

הזדמנות לשינויים

ישנם אנשים הבוחרים בשלב כלשהו בחייהם לשנות את שמם. הם רוצים להשיג הצלחה רבה יותר ולהגשים את המטרות השונות שהגדירו לעצמם (אותן מטרות שלא הצליחו להגשימן, כל עוד נשאו את שמם הקודם). באמצעות הנומורולוגיה הקבלית הם יכולים לבחור שם חדש שנכון להם יותר, כזה המסתכרן באופן מלא עם אישיותם ועם הרצונות השונים שלהם. בחירת השם החדש נעשית תוך התייחסות להיבטים שונים, לעולמו הפנימי של המבקש לעשות זאת וכמובן לכל מה שרלוונטי לעולם המושגים הקבלי ולנומורולוגיה.

חשים ששמכם איננו תואם לכם? רוצים לעבור תהליך של אבחון קבלי בהתאם לשם ואולי לשנות אותו לשם אחר, שנכון לכם יותר? אוריאל ממשאלת לב הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על שירותיו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות