הסרת עין הרע

לשנות את המזל לטובה

לעין הרעה יש אזכורים שונים ביהדות והיא באה לידי ביטוי בתצורות שונות. עולמנו, שמנוהל על ידי הבורא, מתבסס על שתי מידות: מידן הדין היא הראשונה ומידת הרחמים היא השנייה. על פי מידת הדין, יש צורך בדין וחשבון על כל מעשה שאנו עושים, כאשר על מעשינו הטובים נקבל שכר ואילו על מעשינו הרעים נקבל עונשים. על פי מידת הרחמים, נזכה ברחמים ולא נענש באופן מיידי על מעשנו הרעים, מתוך תקווה שנתחרט עליהם ונעשה תשובה.

מידת הדין ומידת הרחמים

חז”ל האמינו כי ישנן כמה דרכים שיכולות לעורר ולהוציא לפועל את מידת הדין. אחת מהן היא “עין הרע”. במקרים כאלה, מידת הדין תתגבר על מידת הרחמים והאדם יקבל את עונשיו ללא קשר למעשיו. כאן, עין הרע לא תהיה העבירה עצמה כי אם סיבת העונש, שבו “זכה” אותו אדם. על מנת להימנע מלמשוך לכיווננו עין רע, עלינו להשתדל שלא לעורר את קנאתם של האחרים בנו, לנהל חיים צנועים, לא לנקר עיניים וגם להיזהר מהתרברבות בהצלחותינו. עלינו להתמקד בטוב של הזולת ולראות אותו בעין טובה. אם לא נעשה זאת, נמשוך את השליליות על חיינו ונעורר אחרים להטיל עלינו עין רעה.

הסרת עין הרע הכרחית במקרים מסוימים בהם אנשים מרגישים שיש עליהם עין רעה. במקרים אלה הם יכולים לפנות לרבנים או לאנשים המוסמכים בהוצאת ובהסרת עין רעה. ישנן כמה שיטות, על פי הקבלה, להסרת עין רעה, שיטות אותן ניתן ליישם בכלים מיוחדים. את הסרת העין הרעה אפשר לעשות כחלק מטיהור אנרגטי והוצאת השליליות מחיינו ומסביבתנו. היטהרות אמיתית שכזו תעזור לנו לממש את הפוטנציאל שבנו ולהרחיק את הרע ואת השליליות הלא רצויים. פעולה זו תהפוך את חיינו למלאים בשמחה, חיים נטולי חסימות ועכבות המקשים עלינו להשיג את מטרותינו השונות בחיים.

חוששים שאתם נושאים עליכם עין רעה? זקוקים לסיוע של גורם מקצועי המבין בתחום כדי להסירה? אוריאל ממשאלת לב הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על שירותיו, לרבות הסרת עין רעה וטיהור אנרגטי, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 054-3625161

 

צרו קשר

כל הזכויות שמורות