ייעוץ נומרולוגי בטלפון

אנשים עורכים היום קניות און ליין, מזמינים מוצרים מחו”ל דרך אתר, מתכתבים בפורומים של ייעוץ עם אנשים מכל העולם, ובכל זאת שואלים בדיוק איך זה עובד – ייעוץ נומרולוגי און ליין? כשמדברים על ייעוץ רוחני אנשים רבים רוצים להרגיש ולראות מקרוב מי שעומד מולם. כמובן שהגישה הזאת הולכת ומתמעטת, ויותר ויותר אנשים מגלים שהשיטה של ייעוץ נומרולוגי בטלפון נכונה להם יותר מכל דבר אחר.

מדוע לבחור בשיטה של ייעוץ נומרולוגי בטלפון?

ייעוץ רוחני נדרש בחיינו במצבים שבהם אנחנו מגיעים לצמתים מרכזיים של מצוקה בחיינו, או בזמנים של שאלות הרות גורל. האם ללכת בדרך הזאת או אולי ללכת באחרת? רובן מהותיות מאוד. למשל, האם לעזוב מקום עבודה קיים ולחפש מקום חדש, כשאין לנו כלום כרגע ביד, או אולי להמתין להזדמנות פז?

השאלות הללו עולות לרוב בתקופות שמתאפיינות בעצמן במתח, בחרדה ובעומס. תקופות שבהן אנחנו מתחבטים, מבקשים תשובה וחושבים על פנייה אל איש מקצוע שעוסק בייעוץ רוחני. הבעיה היא שבדיוק באותם זמנים, אנחנו גם עמוסים כל כך. והמחשבה לעזוב את הכול, ולנסוע למרחב הטיפול כדי לקבל ייעוץ רוחני נראית רחוקה ובלתי אפשרית.

כאן, בדיוק בנקודה זו נכנס ייעוץ נומרולוגי און ליין. למה לחכות לזמן של מפגש במקום ובשעה, כשאפשר ליצור קשר ולקבל ייעוץ רוחני מכל מקום, וכמעט בכל זמן (כמובן שיש לתאם גם שיחה טלפונית).

איך זה בדיוק מתנהל?

מצאתם איש מקצוע שנותן שירות של ייעוץ נומרולוגי בטלפון, אפשר לצאת לדרך.

בשיחה ראשונית תוכלו למסור למטפל את הפרטים הנדרשים לו כדי לייצור עבורכם מפה נומרולוגית אישית. מפה זו תשמש את שניכם כבסיס לעבודה משותפת לאורך התהליך שאותו אתם מבקשים לעבור.

(אצלי זה קצת אחרת-בגלל היכולת תקשור פענוח ומסרים ,בזמן הייעוץ נפתחת מפה ע”פ האנרגיה העכשווית והמסרים מועברים באון ליין כולל מענה לשאלות)

את המידע הנובע מהמפה הנומרולוגית תקבלו בצורה מלאה. מכאן ממשיכים לליווי מתמשך, שבו פתוחה בפניכם הדלת לשאול שאלות פרטניות במחיר מוזל בכל עת שאתם זקוקים לכך. משהו חדש צץ בחייכם ואתם לא יודעים אם זה הזמן המתאים לכך, מתקשרים ומקבלים ייעוץ נומרולוגי בטלפון עכשווי עם האנרגיה של אותו הרגע לתת מענה אמיתי. אין פשוט מזה.

משאלת לב – מרחב ליווי רוחני און ליין. התקשרו אליי אוריאל לייעוץ אישי ותיאום שיחה054-3625161

צרו קשר

כל הזכויות שמורות